free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Try Walking In My Shoes Tłumaczenie

Na podstawie Twojego wyszukiwania Try Walking In My Shoes Tłumaczenie, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Try Walking In My Shoes Tłumaczenie krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Poniżej prezentujemy wam tłumaczenie piosenki tłumaczenie piosenki walking in my shoes , depeche mode zobacz także inne tłumaczenia piosenek depeche mode. Idąc w moje ślady mógłbym powiedzieć ci o rzeczach do których mnie zmuszano o cierpieniu któremu byłem poddawany ale sam bóg mógłby się zaczerwienić Music video by depeche mode performing walking in my shoes (live on letterman). #depechemode #walkinginmyshoes #vevo #alternative #live If you try walking in my shoes budeš klopýtat v mých stopách.

Try Walking In My Shoes Tłumaczenie wyjaśnienie wideo

= PREMIERA = WERSJA STEREO = Piosenka z albumu "Songs of Faith and Devotion" (1993). Słowa i muzyka: Martin L. Gore. Teledysk zawiera sceny z nigdy nie ukończonego polskiego filmu z 1977 roku. Występują: Krystyna Janda, Waldemar Kownacki, Andrzej Seweryn i inni. Tłumaczenie i montaż: EXCITER.PL. Mógłbym opowiadać o rzeczach Przez które musiałem przejść O bólu jaki mi zadano Lecz zawstydziłoby to samego Pana Boga Niezliczonych ucztach na moją cześć Zakazanych owocach bym mógł je jeść Lecz to mogłoby przyśpieszyć twój puls Nie szukam wcale rozgrzeszenia Przebaczenia za rzeczy które robię Ale zanim wyciągniesz jakieś wnioski Spróbuj wejść w moje buty Spróbuj wejść w moje buty Potkniesz się na moich śladach Będąc na moim stanowisku Jeśli spróbujesz wejść w moje buty Jeśli spróbujesz wejść w moje buty Moralność tylko zmarszczy brew Przyzwoitość spuści wzrok Z ofiarnego kozła jakim los zrobił mnie Lecz przyrzekam oto, sędziowie i przysięgli Me intencje nie mogły być czystsze Moja sprawa jest oczywista Nie pragnę wcale czystszego sumienia Spokoju ducha po tym przez co przeszedłem I zanim dojdziemy do poczucia skruchy Spróbuj wejść w moje buty Spróbuj wejść w moje buty Potkniesz się na moich śladach Będąc na moim stanowisku Jeśli spróbujesz wejść w moje buty Jeśli spróbujesz wejść w moje buty Spróbuj wejść w moje buty Potkniesz się na moich śladach Będąc na moim stanowisku Jeśli spróbujesz wejść w moje buty Spróbuj wejść w moje buty Jeśli spróbujesz wejść w moje buty Spróbuj wejść w moje buty

Wynik obrazu dla Try Walking In My Shoes Tłumaczenie

Konkluzja

Decency look down upon. The scapegoat fate's made of me. But i promise now, my judge and jurors. My intentions couldn't have been purer. I would tell you about the things. They put me through. The pain i've been subjected to. But the lord himself would blush. The countless feasts laid at my feet.