counter customizable free hit

Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce Ulub


Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce Ulub. WitrynaNie róże, nie kwiaty - ja oddam ci serce, Bo miłość do ciebie, to jedyny mój skarb. Wystarczy, że będziesz; ja nie chce nic więcej. Kochana, nie odchodź,... WitrynaTekst piosenki: Ref: Nie róże, nie kwiaty ja oddam Ci serce. Bo miłość do Ciebie to jedyny mój skarb. Wystarczy, że będziesz ja nie chce nic więcej. Kochana.

Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce Ulub JORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019 - YouTube

Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce to utwór wykonywany przez polską artystkę Monikę Borzym. Utwór wydany został w roku 2019 w ramach jej albumu „Księżniczka”.

Kompozycja została napisana przez Monikę Borzym, została wyprodukowana przez Jana Borysewicza, a za mix odpowiada Paweł Szejko. Utwór trwa 2:57 i wykorzystuje klasyczne instrumenty, takie jak gitara akustyczna, skrzypce, fortepian i bas.

Utwór Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce opowiada o miłości. Artystka wyjaśnia, że miłość nie można zmierzyć kwiatami ani różami, ale można oddać swoje serce. Tekst jest słodki i idealny dla par, które chcą wyrazić swoje uczucia.

Klip do utworu Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce został wyreżyserowany przez Michała Przybyłka. Wideo ma romantyczny klimat i skupia się na przywoływaniu wspomnień związanych z miłością. Monika Borzym wykonuje utwór w różnych miejscach, w tym na plaży, w parku i w lesie.

Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce zostało pozytywnie przyjęte przez krytyków i fanów. Utwór jest często odtwarzany na polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Utwór został także wykorzystany w reklamie telefonu komórkowego.

Jeśli chcesz wyrazić swoje uczucia swojemu ukochanemu lub ukochanej, to Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce jest idealnym utworem, który z pewnością spodoba się twojej drugiej połowie.

Jeśli chcesz posłuchać tego utworu, możesz go ściągnąć z platform streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music, iTunes, Deezer i Tidal. Możesz także kupić płytę CD lub winyl z utworem Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce.

You might also like:

JORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019

Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce Ulub. JORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019 🔔 bit.ly/DISCO_POLO_SUBSKRYBUJ - Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z największymi HITAMI i NOWOŚCIAMI DISCO POLO! 📺 bit.ly/MEGA_HITY_DISCO_POLO - posłuchaj największych hitów Disco Polo Wszech Czasów! :) 🎧 bit.ly/JORRGUS_wszystkie_piosenki - wszystkie hity Jorrgus na jednej...

WitrynaJORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019🔔https://bit.ly/DISCO_POLO_SUBSKRYBUJ - Subskrybuj nasz kanał i bądź na. WitrynaNie róże, nie kwiaty, ja oddam ci serce Bo miłość do ciebie to jedyny mój skarb Wystarczy że będziesz, ja nie chcę nic więcej Kochana nie odchodź bo runie mój.

WitrynaNie roze nie kwiaty ja oddam ci serce bo milosc do ciebie to jedyny moj skarb Oddam Ci serce - Jorrgus "nie róże, nie kwiaty ha oddam ci serce bo miłość do ciebie to. WitrynaShare your videos with friends, family, and the world

JORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019 - YouTube

Witryna290 views, 14 likes, 2 loves, 0 comments, 0 shares, Facebook Watch Videos from Zespół Szafir: Jurek Jorrgus zawsze i wszędzie .. "nie róże, nie kwiaty ja. WitrynaJorgus nie róże nie kwiaty ja oddam ci serce Oddam Ci serce - Jorrgus "nie róże, nie kwiaty ha oddam ci serce bo miłość do ciebie to jedyny mój skarb wystarczy ze.

JORRGUS - NIE RÓŻE NIE KWIATY. Łódź disco fest 2022/Sylwester 2022-2023. -  YouTube

Source: youtube.com

Oddam Ci serce - YouTube

Source: youtube.com

JORRGUS - Oddam Ci serce - DJ Sequence Official Remix NOWOŚĆ 2019 - YouTube

Source: youtube.com

JORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019 - YouTube

Source: youtube.com

Defis - Róże (Official video) - YouTube

Source: youtube.com

Jorrgus - Oddam Ci serce (cover by Dziemian) - YouTube

Source: youtube.com

Top Girls - Oddam Ci wszystko (cover Vivat) - YouTube

Source: youtube.com

JORRGUS - ODDAM CI SERCE, OCZY TWE (Muzyka Lato Zabawa Chełm 2019) TVP2 -  YouTube

Source: youtube.com

MILANO - Największe serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2018 - YouTube

Source: youtube.com

JORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019 - YouTube

Source: youtube.com

Jorrgus - Oddam Ci serce 2019 (Disco-Polo.info) - YouTube

Source: youtube.com

JORRGUS - Oddam Ci serce (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2019 - YouTube

Source: youtube.com

WitrynaNie róże, nie kwiaty. Ja oddam ci serce. Bo miłość do ciebie to jedyny mój skarb. Wystarczy że będziesz. Ja nie chce nic więcej. Kochana, nie odchodź, bo runie mój. WitrynaTekst piosenki Oddam Ci serce Ref. Nie róże, nie kwiaty - ja oddam Ci serce, Bo miłość do Ciebie, to jedyny mój skarb. Wystarczy, że będziesz; ja nie chce nic więcej..

Vivat - Oddam Ci wszystko (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2020

🔔 bit.ly/DISCO_POLO_SUBSKRYBUJ - Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z największymi HITAMI i NOWOŚCIAMI DISCO POLO! 🎧 bit.ly/Vivat_wszystkie_numery - posłuchaj wszystkich naszych piosenek 🎉 bit.ly/Sylwester_2020_Disco_Polo - posłuchajcie składanki SYLWESTROWEJ 📺 bit.ly/MEGA_HITY_DISCO_POLO -...

Jorrgus - Oddam Ci Serce (Tr!Fle & LOOP & Black Due REMIX) #jorrgus2023 #discopolo2023 #nowość2023

🎧SUBSKRYBUJ KANAŁ I KLIKNIJ W DZWONECZEK. 🔔🔔🔔 🔊 Spodobało się? No to klikaj lubię to ! 🔻 POBIERZ / DOWNLOAD: www115.zippyshare.com/v/bKd7MMVd/file.html ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ► SUBSKRYBUJ KANAŁ TriFle & LOOP...

JORRGUS - Będziesz moja (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2016

JORRGUS - Będziesz moja (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2016 🔔 bit.ly/DISCO_POLO_SUBSKRYBUJ - Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z największymi HITAMI i NOWOŚCIAMI DISCO POLO! 📺 bit.ly/MEGA_HITY_DISCO_POLO - posłuchaj największych hitów Disco Polo Wszech Czasów! :) 🎧...

Nie Róże Nie Kwiaty Ja Oddam Ci Serce Ulub. WitrynaNie róze nie kwiaty ja oddam ci serce jorgus Oddam Ci serce - Jorrgus "nie róże, nie kwiaty ha oddam ci serce bo miłość do ciebie to jedyny mój skarb wystarczy ze. WitrynaAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy