counter customizable free hit

Beyonce If I Were A Boy Tekst


Beyonce If I Were A Boy Tekst. WitrynaПеревод текста песни If I Were a Boy исполнителя (группы) Beyoncé. Мгновенный переход к переводу: B. Выберите исполнителя. Выберите песню. 3. 4. 5. 6. WitrynaBeyoncé - If I Were A Boy (Lyrics) 🎵Beyoncé's lyrics video for 'If I Were A Boy'. Click to listen to Beyoncé on Spotify:https://open.spotify.com/album/23Y5w...

Beyonce If I Were A Boy Tekst If I Were A Boy - Beyoncé (Lyrics) 🎵 - YouTube

Piosenka „If I Were a Boy” jest jednym z najbardziej znanych utworów wykonawcy Beyonce. Tekst piosenki opowiada o tym, jak to byłoby, gdybyśmy byli mężczyzną. W piosence zawarte są cechy, które są typowe dla mężczyzn, takie jak zachowanie, zdolności i pragnienia. Tekst ukazuje również różnice w sposobie postrzegania płci przez różne osoby.

Tekst piosenki rozpoczyna się od refrenu: „If I were a boy, I think I could understand / How it feels to love a girl / I swear I'd be a better man”. Dosłownie, wyraża to, że gdybyśmy byli mężczyzną, będziemy w stanie zrozumieć jak to jest kochać dziewczynę i zachowywać się lepiej jako mężczyzna.

W pierwszym zwrocie Beyonce mówi: „I'd listen to her, cause I know how it hurts / When you lose the one you wanted, cause he's taken you for granted”. Z tego wynika, że jeśli byśmy byli mężczyzną, będziemy bardziej uważać na kobiety i nie będziemy ich ignorować. Zamiast tego, będziemy słuchać ich i wspierać je.

Następnie Beyonce mówi: „I'd put myself in her shoes and feel the pain she feels / Cause I'd know how it feels to hurt inside”. Jest to zadanie, które każdy mężczyzna powinien wykonać, aby w pełni zrozumieć kobietę. Nie tylko trzeba ją słuchać, ale także wczuć się w jej sytuację i poczuć jej ból. Dzięki temu można lepiej zrozumieć jej potrzeby i wspierać ją w trudnych chwilach.

W dalszej części piosenki Beyonce mówi: „If I were a boy, I would turn off my phone / Tell everyone it's broken so they'd think that I was alone”. Ta linia ukazuje, że mężczyźni często potrzebują czasu na samotne myślenie w celu lepszego zrozumienia sytuacji. Oznacza to, że powinni wyłączać swoje telefony i odciąć się od zewnętrznych bodźców, aby mieć czas na to, aby się zastanowić.

Na koniec piosenki Beyonce wyraża pragnienie, aby mężczyźni i kobiety mogli być równi i szanować się nawzajem. Mówi: „If I were a boy, I would think of wiser things / I'd stop and apologize when I realize that I was wrong”. Oznacza to, że mężczyźni powinni myśle

If I Were A Boy - Beyoncé (Lyrics) 🎵

Beyonce If I Were A Boy Tekst. Beyoncé - If I Were A Boy (Lyrics) 🎵 Beyoncé's lyrics video for 'If I Were A Boy'. Click to listen to Beyoncé on Spotify: open.spotify.com/album/23Y5wdyP5byMFktZf8AcWU Follow Beyoncé Website: beyonce.com/ Facebook: facebook.com/beyonce Twitter: twitter.com/beyonce Instagram: instagram.com/beyonce/ 🎤 Lyrics: Beyoncé - If I Were A...

WitrynaGdybym była chłopakiem. Choćby na jeden dzień. Wytoczyłabym się rano z łóżka. Zarzuciła na siebie co bądź i wyszła. Pić piwo z kolegami. I uganiać się za. WitrynaIf I were a boy. I would turn off my phone. Tell everyone it's broken. So they'd think that I was sleepin' alone. I'd put myself first. And make the rules as I go. Cause I know that.

WitrynaIf I were a boy I think I could understand How it feels to love a girl I swear Id be a better man. Id listen to her Cause I know how it hurts When you lose the one you wanted.

If I Were A Boy - Beyoncé (Lyrics) 🎵 - YouTube

WitrynaIf I were a boy I think I could understand How it feels to love a girl I swear Id be a better man. Id listen to her Cause I know how it hurts When you lose the one you wanted. WitrynaIf I were a boy I would turn off my phone Tell everyone that its broken so they think that I was sleeping alone I'd put myself first and make the rules as I go cause I know that.

Beyoncé - If I Were A Boy - YouTube

Source: youtube.com

Beyoncé – Si Yo Fuera un Chico Lyrics | Genius Lyrics

Source: genius.com

Beyoncé - If I Were A Boy (tekst) - CDA

Source: cda.pl

If I Were A Boy - Beyonce (Lyrics) 🎵 - YouTube

Source: youtube.com

Beyoncé – Si Yo Fuera un Chico Lyrics | Genius Lyrics

Source: genius.com

Teledysk piosenki Beyoncé - HOLD UP (WIDEO) - Groove.pl

Source: groove.pl

Beyoncé – Hello Lyrics | Genius Lyrics

Source: genius.com

Gdybym na jeden dzień została facetem...

Source: vice.com

If I Were a Boy — Beyoncé | Last.fm

Source: Last.fm

Beyonce chwali się brzuchem, ale fani patrzą na biżuterię. Gdzieś już ją  widzieliśmy. Czy właśnie zdradziła płeć bliźniąt?!

Source: plotek.pl

angielski #naukaangiekskiego | TikTok

Source: TikTok

WitrynaBeyoncé - tekst If I Were a Boy - PL. Beyoncé tekst If I Were a Boy: If I were a boy / Even just for a day / I’d roll outta bed in the mornin... WitrynaStawiałabym siebie na pierwszym miejscu. I tworzyła swoje własne zasady. Bo wiedziałabym, że ona byłaby wierna. Czekając w domu na mój powrót (na mój. WitrynaIf I were a boy I would turn off my phone Tell everyone it’s broken so they’d think that I was sleeping alone. I’d put myself first and make the rules as I go Cause I.

Beyonce-If I were a boy(lyrics)

Beyonce -If I were a boy

Beyoncé - If I Were A Boy

Beyoncé's official video for 'If I Were A Boy'. Click to listen to Beyoncé on Spotify: smarturl.it/BeyonceSpotIQid=Be... As featured on I Am... Sasha Fierce. Click to buy the track or album via iTunes: smarturl.it/BeyIASFiTunes?IQid... Google Play: smarturl.it/BeyIIWABplay?IQid=... Amazon: ...

Beyonce - If I Were A Boy lyrics on screen HD

Beyonce If I Were A Boy lyrics on screen HD version. Please rate and thumbs up ! ^^

Beyonce If I Were A Boy Tekst. WitrynaBeyonce Knowles - If I Were A Boy (wersja francuska) - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk. Zobacz słowa utworu If I Were A Boy (wersja francuska) wraz z. WitrynaIf I were a boy I would turn off my phone Tell everyone it's broken So they'd think that I was sleepin' alone I'd put myself first And make the rules as I go 'Cause I'd know that.