free invisible hit counter

5 Rano Budzik Matka Gra Na Domofonie

5 Rano Budzik Matka Gra Na Domofonie. 5 rano budzik matka gra na domofonie /ly. Twój stary jest tak głupi, że idzie do kina z pilotem. / piąta rano budzik / matka gra na domofonie / twój stary rowerzysta / grochówka w bidonie /.

5 Rano Budzik Matka Gra Na Domofonie żaluzja – Śpiwór Lyrics | Genius Lyrics

Zaluzja - Śpiwór (Official Audio)

5 Rano Budzik Matka Gra Na Domofonie. KOD TWÓRCY FORTNITE: ZALUZJA_SOLONEZ Ig: instagram.com/sgpw_zaluzja/

Twój stary dowoził karty do głosowania do lokali wyborczych. Miejski szyk i na żel włosy w tył.

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. 2k likes, 30 comments. Tiktok video from zocha (@drunkdazedlol):

5 rano budzik matka gra na domofonie twoj stary rowerzysta grochowka w bidonie ‼️‼️‼️🙄. Piąta rano budzik matka gra na domofonie.

żaluzja – Śpiwór Lyrics | Genius Lyrics

5 rano budzik matka gra na domofonie twoj stary rowerzysta grochowka w bidonie ‼️‼️‼️🙄. Piąta rano budzik matka gra na domofonie.

żaluzja – Śpiwór Lyrics | Genius Lyrics

source: genius.com

Bigfoot - CDA

source: www.cda.pl

Twój stary rowerzysta, grochówka w bidonie. Żaluzja was pierdoli, nie nagrywam disów. Znowu jest jarany ruski tytoń z długopisów.

Ojciec plus paprykarz i do ucha ci beka, zamiast alby na komunii była popruta plandeka. Wchodzę na przedpokój, do kuchni skręcę, stary zapina matce nelsona w.

Zaluzja - Śpiwór (Official Music Video)

Eminem - without me (remix) IG: instagram.com/zaluzjasolonez/ standardowo KOD FT ZALUZJA_SOLONEZ gramy lecimy artist: Zaluzja Solonez title: Śpiwór mix/mastering: Kowal - instagram.com/d_kow_/ shot by Bober: instagram.com/bartekbober_/ tekst: Zaluzja Solonez

Zaluzja - Śpiwór (tekst)

Oryginał żaluzji: youtu.be/j8lL5WGc4Mw Beat: Without Me (Radio Edit) youtube.com/watch?v=LhTyeMFtHl0 Owy filmik jest wersją lyrics (tekst z wokalem) nutki Żaluzji pod tytułem „Śpiwór”. Miłego oglądania i rapowania😂😁🔥 Wbijajcie tutaj: youtube.com/channel/UCq38jDFNjzeN83-20IXwgHg #Żaluzja #Śpiwór #Solonez

ISAMU SŁUCHA ŻALUZJI*NIE WYTRZYMUJE ZE ŚMIECHU*

Zaluzja Solonez #Hot16Challenge2

Dzięki Fekir za nominacje eluwa hot16challenge.network siepomaga.pl/hot16challenge Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem....

Zaluzja - Śpiwór (Official Music Video) 1h 1 godzinna wersja!

ミ●﹏☉ミ 𝙵 𝙾 𝙻 𝙻 𝙾 𝚆 𝙼 𝙴 𝖌𝖎𝖛𝖊 𝖒𝖊 𝖘𝖚𝖇𝖘𝖈𝖗𝖎𝖇𝖊 𝖕𝖑𝖟 𝕴'𝖑𝖑 𝖌𝖎𝖛𝖊 𝖞𝖔𝖚 𝖘𝖔𝖒𝖊 𝖈𝖔𝖔𝖑 𝖘𝖔𝖓𝖌𝖘 𝖎𝖓 𝖗𝖊𝖙𝖚𝖗𝖓

5 Rano Budzik Matka Gra Na Domofonie. Miły tak dla mnie twój cygara dym. Piąta rano, budzik, matka gra na domofonie.