counter customizable free hit

Studencki Ośrodek Wsparcia I Adaptacji Sowa


Studencki Ośrodek Wsparcia I Adaptacji Sowa. WitrynaW Ośrodku SOWA organizowane są spotkania grup wsparcia w różnych obszarach tematycznych. Są to między innymi: ADAPTACJA – grupa przeznaczona dla osób,. WitrynaPrzygotowaliśmy informacje na temat bezpieczeństwa osobistego, poczucia bezpieczeństwa, dyskryminacji, wsparcia dla zdrowia psychicznego, wskazówki dla.

Studencki Ośrodek Wsparcia I Adaptacji Sowa Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ - Home | Facebook tag

Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji Sowa (SWS) jest ośrodkiem stworzonym w celu pomocy studentom w adaptacji i wspieraniu w życiu akademickim. SWS działa w ramach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i świadczy usługi dla wszystkich studentów, którzy potrzebują wsparcia w procesie adaptacji do nowego środowiska akademickiego. Ośrodek oferuje wsparcie w zakresie psychologicznym, pedagogicznym i socjalnym, a także pomoc w zakresie wsparcia społecznego i finansowego.

Ośrodek składa się z zespołu specjalistów, którzy są odpowiedzialni za świadczenie usług wsparcia i adaptacji. Zespół składa się z psychologów, pedagogów, socjologów i specjalistów w zakresie wsparcia finansowego i społecznego. Wszyscy specjaliści są profesjonalnie przygotowani do świadczenia usług wsparcia i adaptacji. SWS oferuje studentom szereg usług, w tym:

Usługi Ośrodka

  • Poradnictwo psychologiczne i pedagogiczne
  • Poradnictwo socjalne
  • Usługi adaptacyjne
  • Usługi wsparcia finansowego i społecznego
  • Warsztaty adaptacyjne
  • Pomoc w zakresie zarządzania czasem

Usługi te są bezpłatne i dostępne dla wszystkich studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ośrodek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Aby skorzystać z usług Ośrodka, należy najpierw umówić się na spotkanie z jednym z ekspertów w dziedzinie adaptacji i wsparcia. Eksperci pomogą studentom zrozumieć ich problem i zaproponują skuteczne rozwiązania.

Ośrodek oferuje również szereg warsztatów, w których studentom udzielane jest wsparcie w zakresie adaptacji i wsparcia. Warsztaty te mogą dotyczyć różnych elementów życia akademickiego, takich jak: planowanie i organizacja studiów, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem, komunikacja interpersonalna i wiele innych. Celem warsztatów jest pomoc studentom w uzyskaniu lepszego zrozumienia swoich problemów i lepszego radzenia sobie z życiem akademickim.

Ośrodek oferuje również

SOWA - Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ

Studencki Ośrodek Wsparcia I Adaptacji Sowa. SOWA oferuje pomoc psychologiczną studentom i doktorantom UJ. Każdy z nas ma czasami w życiu jakiś trudny moment. Czasami okazuje się, że również inne osoby przechodziły przez bardzo podobne problemy w życiu. Warto wymienić się doświadczeniami, jak radzić sobie w kryzysie. SOWA oferuje: - interwencję w kryzysach psychicznych, - wsparcie w...

Witrynakierowniczka Studenckiego Ośrodka Wsparcia i Adaptacji UJ; psycholożka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji; certyfikowana terapeutka środowiskowa;. WitrynaStudencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji (SOWA) to działający we współpracy ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie ośrodek przeznaczony dla osób studiujących.

WitrynaZ pomocy Studenckiego Ośrodka Wsparcia i Adaptacji korzystać mogą osoby studiujące na studiach stacjonarnych, zaocznych oraz doktoranckich na Uniwersytecie. WitrynaE-mail: [email protected]. W celu umówienia spotkania prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na naszej stronie głównej. Skontaktuj się z nami, jeśli.

Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ - Home | Facebook

WitrynaGrupy wsparcia W SOWA można skorzystać zarówno z pomocy indywidualnej, jak również dołączyć do grupy wsparcia, które prowadzone są przez ekspertów w danej. WitrynaE-mail: [email protected]. W celu umówienia spotkania prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na naszej stronie głównej. Skontaktuj się z nami, jeśli.

WitrynaSOWA – Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ. SOWA – Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ zaprasza Studentów do zapoznania się z ofertą GRUP. WitrynaSwoją działalność rozpoczyna Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji “SOWA” Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji “SOWA” to projekt Uniwersytetu.

Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji SOWA

Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji "SOWA" to nowa inicjatywa Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Skierowana jest do studentów i doktorantów. Celem projektu jest udzielanie wsparcia w ramach zdrowia psychicznego. "SOWA" przyjmuje 7 dni w tygodniu na...

Wsparcie SOWY dla studentów z Ukrainy

W związku z bieżącymi wydarzeniami, Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ ( facebook.com/SowaUj) wprowadza dyżury pomocy psychologicznej w języku ukraińskim. Jeśli trudno jest ci oswoić się z aktualną sytuacją i potrzebujesz wsparcia specjalistów, odwiedź oficjalną stronę internetową...

Czy student w pandemii to student w kryzysie

Czy student w pandemii to student w kryzysie? – doświadczania z pracy zdalnej ze studentami przeżywających trudności natury psychicznej nasilającymi się w okresie pandemii. Wystąpienie poruszy temat specyfiki sytuacji epidemicznej i jej wpływu na kondycje psychiczną młodych dorosłych na...

Studencki Ośrodek Wsparcia I Adaptacji Sowa. WitrynaStudencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji © 2010-2023 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Portal UJ Deklaracja dostępności Polityka prywatności Ustawienia. WitrynaStudencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji (SOWA) oferuje pomoc i wsparcie psychologiczne studentom i doktorantom Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy.