free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Geografia Afryka Sprawdzian Klasa 8

Na podstawie Twojego wyszukiwania Geografia Afryka Sprawdzian Klasa 8, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Geografia Afryka Sprawdzian Klasa 8 krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Bolesław chrobry i zjazd w gnieźnie. To play this quiz, please finish editing it. Oryginalne materiały pochodzą z książki planeta nowa dla klasy 8. Sprawdzian zawiera grupy a, b wraz z kartą odpowiedzi.

Geografia Afryka Sprawdzian Klasa 8 wyjaśnienie wideo

Rzeźba Afryki. Cyrkulacja powietrza w Afryce. Pasaty.

Wynik obrazu dla Geografia Afryka Sprawdzian Klasa 8

Konkluzja

Test sprawdzający wiedzę na temat afryki. Przetestuj swoją znajomość państw, ukształtowania terenu i gospodarki afrykańskiej. Przygotowanie do sprawdzianu czy klasówki o afryce. 1) jak nazywa się największa pustynia na świecie leżąca w afryce? A) kalahari b) sahara c) gobi 2) afrykę przecina równik, a także południk 0 º, co oznacza, że kontynent ten leży na 4 półkulach. A) tak b) nie 3) afryka jest kontynentem: A) typowo wyżynnym poprzecinanym rozległymi. 1) jak nazywa się najwyższy szczyt w azji? A) kilimandżaro b) mount everest c) denali d) elbrus 2) jaki kraj jest najludniejszym państwem świata?