counter customizable free hit

Anna Jantar Tylko Mnie Poproś Do Tańca Tekst


Anna Jantar Tylko Mnie Poproś Do Tańca Tekst. WitrynaTylko mnie poproś do tańca – Anna Jantar Ty co garść marzeń mych za nic masz Za nic masz Tak krótko trwa życie moje Ty co dni w rok nie zliczasz czy wiesz Czy ty wiesz.

Anna Jantar Tylko Mnie Poproś Do Tańca Tekst Tylko Mnie Poproś Do Tańca | PDF

Anna Jantar to jedna z najbardziej popularnych i wybitnych polskich wokalistek, która zasłynęła przede wszystkim dzięki swojej piosence „Tylko mnie poproś do tańca”. Tekst tej piosenki jest niesamowicie prosty, ale za to bardzo emocjonalny. Piosenka opowiada o miłości i tęsknocie. Tekst zaczyna się od słów: „Tylko mnie poproś do tańca/ Ty i ja, ty i ja/ Niech się to zacznie/ Tylko mnie poproś do tańca”. Piosenka następnie opowiada o tym, jak bardzo osoba śpiewająca pragnie być z tą drugą osobą. Tekst opowiada o pragnieniu, by ta osoba była zawsze blisko niego. W piosence znajduje się również refren, który mówi: „Tylko mnie poproś do tańca/ I wszystko będzie dobrze/ Tylko mnie poproś do tańca/ I będę szczęśliwy”. Refren podkreśla, jak ważne jest, aby ta druga osoba poprosiła ją o tańca, aby mogli być razem.

Analiza Tekstu

Analizując tekst piosenki „Tylko mnie poproś do tańca”, możemy zauważyć, że słowa te są pełne uczuć i emocji. Tekst mówi o miłości i tęsknocie, a zarazem o pragnieniu, by ta druga osoba była zawsze blisko. Tekst jest bardzo prosty i zrozumiały, jest pełen symboliki i metafor, co pozwala słuchaczom lepiej zrozumieć przesłanie piosenki. Refren jest szczególnie wyrazisty, wskazuje na to, że ta druga osoba jest dla niego bardzo ważna, a jej obecność jest niezbędna do szczęścia.

Warto również zaznaczyć, że muzyka do tej piosenki jest również bardzo emocjonalna i wyrazista. Składa się z kilku głównych instrumentów, takich jak gitara, bas i skrzypce. Instrumenty są wykorzystywane w celu podkreślenia tekstu i jego emocjonalnego przesłania. Muzyka jest bardzo romantyczna i pełna nastroju, co jeszcze bardziej podkreśla przesłanie tekstu.

Piosenka „Tylko mnie poproś do tańca” jest jedną z najbardziej znanych i uwielbianych piosenek Anny Jantar. Tekst jest niesamowicie prosty i zrozumiały, a jednocześnie bardzo emocjonalny. Muzyka jest r

Anna Jantar-Tylko Mnie poproś do tańca+tekst

Anna Jantar Tylko Mnie Poproś Do Tańca Tekst. Anna Jantar-"Tylko Mnie poproś do tańca"+tekst #annajantar #bursztynowadziewczyna #tylkomniepoprośdotańca #piosenka #dc #youtube #dajlike #dajsuba

WitrynaTylko mnie poproś do tańca Lyrics. Ty co garść marzeń mych za nic masz. Za nic masz. Tak krótko trwa życie moje. Ty co dni w rok nie zliczasz czy wiesz. Czy ty wiesz. Co.

WitrynaTylko mnie poproś do tańca W którym się życie zatrzyma Ta płyta chociaż już zdarta Jeszcze gra Ty co sny nam układasz do gry Myśli me znasz I za nic masz szanse. WitrynaTylko mnie poproś do tańca W którym się życie zatrzyma Ta płyta chociaż już zdarta Jeszcze gra Ty co sny nam układasz do gry Myśli me znasz I za nic masz szanse.

Tylko Mnie Poproś Do Tańca | PDF

WitrynaTekst piosenki. Anna Jantar: Tylko mnie poproś do tańca. Ty co za nic garść marzeń mych masz. Za nic masz. Tak krótko trwa życie moje. Ty co dni w rok nie.

WitrynaAnna Jantar-"Tylko Mnie poproś do tańca"+tekst#annajantar #bursztynowadziewczyna#tylkomniepoprośdotańca#piosenka #dc #youtube #dajlike. WitrynaTylko mnie poproś do tańca. Szczegóły. Opublikowano: sobota, 13, listopad 2010 00:00. Utwór pt. "Tylko mnie poproś do tańca" nagrany przez Annę.

Anna Jantar - Tylko mnie poproś do tańca

Anna Jantar - Tylko mnie poproś do tańca

Muzyka: Wanda Żukowska Tekst: Bogdan Olewicz Moja strona poświęcona Annie Jantar: bursztynowa-dziewczyna.pl/news.php

Tylko mnie poproś do tańca - karaoke

MIŁEGO ŚPIEWANIA Proszę o polubienie filmiku i subskrybowanie kanału fb: facebook.com/ytMDKaraoke/ Linki wykorzystanych źródeł: - chomikuj.pl/zozol_44/podk*c5*82ady+mp3/tylko+mnie+popro*c5*9b+do+ta*c5*84ca+-o-,1217186908.mp3(audio) - ...

Anna Jantar Tylko Mnie Poproś Do Tańca Tekst. WitrynaTylko mnie poproś do tańca W którym się życie zatrzyma Ta płyta chociaż już zdarta Jeszcze gra Ty co sny nam układasz do gry Myśli me znasz I za nic masz szanse. WitrynaTekst piosenki. Anna Jantar: Tylko Mnie Popro. Ty co garść marzeń mych za nic masz. Za nic masz. Tak krótko trwa życie moje. Ty co dni w rok nie zliczasz czy wiesz. Czy.