counter customizable free hit

Ania Dąbrowska Z Tobą Nie Umiem Wygrać Tekst


Ania Dąbrowska Z Tobą Nie Umiem Wygrać Tekst. WitrynaAlbum „The Best Of” dostępny na:https://AniaDabrowska.lnk.to/TheBestOfWięcej teledysków od Ani. WitrynaZobaczcie nowy klip Ani Dąbrowskiej "Z tobą nie umiem wygrać”! To prawdziwy hit!

Ania Dąbrowska Z Tobą Nie Umiem Wygrać Tekst A.Dąbrowska - Z tobą nie umiem wygrać - Pobierz pdf z Docer.pl

Ania Dąbrowska, jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, wydała swój najnowszy singiel „Z Tobą Nie Umiem Wygrać”. Ten utwór napisany przez Anię i jej producenta, Łukasza Grabowskiego, jest osobistym manifestem Ani, który wyraża jej pogląd na miłość.

Tekst „Z Tobą Nie Umiem Wygrać” składa się z pięciu zwrotek oraz refrenu. W pierwszej zwrotce Ania mówi o szukaniu miłości i o tym, że czasami jej poszukiwania są daremne. W drugiej zwrotce wokalistka opowiada o swoich próbach poznawania siebie, a w trzeciej wyznaje, że czuje się zagubiona i nie wie, jak poradzić sobie z problemami. W czwartej zwrotce Ania mówi o tym, że nie może znaleźć drogi do szczęścia, a w piątej zwrotce wyraża nadzieję, że w końcu to się zmieni. Refren to prosty i skoczny, ale jednocześnie przejmujący wyznanie: „Z tobą nie umiem wygrać”.

Muzyka do utworu „Z Tobą Nie Umiem Wygrać” jest bardzo smutna i spokojna. Łukasz Grabowski, producent Ani, stworzył subtelny i melancholijny klimat, który doskonale oddaje treść tekstu. Utwór rozpoczyna się delikatnym akustycznym gitarowym riffem, który wycisza nastrój, a potem dochodzą do głosu elektroniczne brzmienia. Wokal Ani jest bardzo intymny i szczery, a jednocześnie pełen siły i energii.

Co oznacza „Z Tobą Nie Umiem Wygrać”?

Utwór Ani Dąbrowskiej „Z Tobą Nie Umiem Wygrać” jest manifestem miłości, który wyraża nadzieję na lepsze jutro. Tekst mówi o szukaniu miłości i o tym, że czasami trzeba się pogodzić z porażką. Ania mówi o swoich próbach poznawania siebie, o tym, że czuje się zagubiona i nie wie, jak poradzić sobie z problemami. Utwór jest pełen smutku i smutnych wyznań, ale w końcu wyraża nadzieję, że wszystko się zmieni. Ania Dąbrowska chce nam przekazać, że miłość i szczęście są możliwe, ale trzeba w nie wierzyć oraz mieć odwagę, by sięgnąć po nie.

Ania Dabrowska - Z Tobą Nie Umiem Wygrać [Lyrics]

Ania Dąbrowska Z Tobą Nie Umiem Wygrać Tekst. ►ZASUBSKRYBUJ KANAŁ:► youtube.com/channel/UCJk9... ▼ ROZWIŃ OPIS :) ▼ ►Zaznacz DZWONEK 🔔 aby dostawać powiadomienia ! ►Zostawiając lajka oraz komentarz, przyczyniasz się do rozwoju tego kanału! ►Napisz w Komentarzu jaka piosenkę następną nagrać ►Przepraszam że nie było tak długo piosenek ... Sprawy biznesowe? Skontaktuj się! Email: ...

WitrynaA ty wciąż mi się śnisz. Kiedy stoisz za blisko mnie. silna nie umiem być. z tobą nie umiem wygrać. gdy patrzysz mi w czy znów tracę grunt. nie wiem jak cię zatrzymać..

WitrynaZobacz teledysk: Ania Dąbrowska - Z Tobą nie umiem wygrać. Sprawdź tekst piosenki i tłumaczenie, posłuchaj fragmentu i komentuj. | RMF MAXX WitrynaZ tobą nie umiem wygrać Gdy patrzysz mi w oczy znów tracę grunt Nie wiem jak cię zatrzymać Następnym razem nie wracaj już Nie ma nas, nie ma nas, nie ma nas.

A.Dąbrowska - Z tobą nie umiem wygrać - Pobierz pdf z Docer.pl

Witrynaz tobą nie umiem wygrac anna dąbrowska Z Tobą nie umiem wygrać - Ania Dąbrowska "Znowu płonie ostatni most a po drugiej stornie Ty tyle razy mówiłam.

Ania Dabrowska - Z Toba Nie Umiem Wygrac (Audio) - YouTube

Source: youtube.com

Des Trio / Zespół i DJ - Ania Dąbrowska - Z Tobą nie umiem wygrać (cover  studio) - YouTube

Source: youtube.com

Ania Dąbrowska | Poskładaj mnie - YouTube

Source: youtube.com

Ania Dąbrowska - Z Tobą nie umiem wygrać (wersja karaoke) - YouTube

Source: YouTube

Serce Nie Sługa - YouTube

Source: youtube.com

Ania Dąbrowska | Z Tobą Nie Umiem Wygrać - YouTube

Source: youtube.com

Ania Dąbrowska - Z Tobą Nie Umiem Wygrać (karaoke iSing) - YouTube

Source: youtube.com

Ania Dąbrowska – Z Tobą Nie Umiem Wygrać Lyrics | Genius Lyrics

Source: genius.com

Z TOBĄ NIE UMIEM WYGRAĆ - Pobierz pdf z Docer.pl

Source: Docer

WitrynaKiedy stoisz za blisko mnie, silna nie umiem być Z Tobą nie umiem wygrać / Gdy patrzysz mi w oczy znów tracę grunt / Nie wiem jak Cię zatrzymać / Następnym.

Ania Dabrowska - Z Toba Nie Umiem Wygrac (Audio)

Album „The Best Of” dostępny na: AniaDabrowska.lnk.to/TheBestOf Więcej teledysków od Ani Dąbrowskiej: Nieprawda (Gromee Remix): youtu.be/OKwUNmvp9IE Porady Na Zdrady [Dreszcze]: youtu.be/Ah5m-MoBXR0 W Głowie: youtu.be/1RdIhg1DvEg Subskrybuj kanały artysty: ...

Ania Dąbrowska | Z Tobą Nie Umiem Wygrać

Zobaczcie nowy klip Ani Dąbrowskiej "Z tobą nie umiem wygrać”! To prawdziwy hit!

Ania Dąbrowska - Z Tobą Nie Umiem Wygrać (karaoke iSing)

► ising.pl/ania-dabrowska-z-toba-nie-umiem-wygrac-piosenka?ref=youtube - zaśpiewaj całą piosenkę na iSing.pl, również bez linii melodycznej (za darmo)! Dziękujemy za obejrzenie próbki :) ▶ Aplikacja iSing na Androida: ising.pl/r/g/isingplayer ▶ Aplikacja iSing na iOS: ising.pl/r/g/isingios ▶...

Ania Dąbrowska Z Tobą Nie Umiem Wygrać Tekst. WitrynaPrzeczytaj o Z Tobą Nie Umiem Wygrać w wykonaniu Ania Dąbrowska i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie. WitrynaTekst piosenki . Znowu płonie ostatni most, a po drugiej stronie Ty Tyle razy mówiłam dość, mądrzejsza miałam być Tyle rad samej sobie już dałam, a Ty wciąż mi się śnisz.