free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Ubrania Po Niemiecku Z Rodzajnikami

Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Ubrania Po Niemiecku Z Rodzajnikami? Tutaj, w Margaret Wiegel, zobaczysz sekcję przypisów do odniesień i dalszej lektury. W tym artykule omówimy przewodnik Ubrania Po Niemiecku Z Rodzajnikami krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Dla tych z was, którzy wolą kompaktowe zestawienie słówek przygotowaliśmy ubrania po niemiecku z rodzajnikami i polskim tłumaczeniem: Ubrania towarzyszą nam przez całe życie. Może to właśnie dlatego coraz więcej osób rozpoczyna uczyć się niemieckiego zwracając na nie uwagę w pierwszej kolejności. Z tego też względu napisałem ten artykuł.

Ubrania Po Niemiecku Z Rodzajnikami wyjaśnienie wideo

W tym filmiku prezentuję słownictwo i zwroty związane z ubraniami w języku niemieckim. Cała płyta dostępna tu gerlic.pl/niemiecki-od-podstaw-do-sprawnej-komunikacji-czesc-i-nagrania-audio-ksiazeczka-pdf/ Wspieraj kanał na PATRONITE: patronite.pl/AkiArkadiuszGerlic Strzel se koszulkę, wspieraj w ten sposób kanał i daj się rozpoznać na świecie po wzorze AAG : aag.selino.pl/ Zajrzyj na mojego bloga: gerlic.pl/ Polub mój Fanpage na Facebook'u: web.facebook.com/AKIArkadiuszGerlic/ Obserwuj mnie na Intagram'ie: instagram.com/akiarkadiuszgerlic/ Na Snapchat'cie: akigerlic

Wynik obrazu dla Ubrania Po Niemiecku Z Rodzajnikami

Konkluzja

Rękawiczki, bluza czy spodnie po niemiecku to tylko przykłady, bowiem słówek z tej tematyki jest mnóstwo. Jednak z interaktywnymi fiszkami nie będzie żadnego kłopotu z ich zapamiętaniem! Fiszki można też odtwarzać (posiadają wersję audio), więc każdy opanuje nie tylko dane słówko, ale też jego wymowę. Ponadto niemieckie słówka podane są od razu z rodzajnikami. 53 lignesrękawiczki, bluza czy spodnie po niemiecku to tylko przykłady, bowiem słówek z tej tematyki jest mnóstwo. Jednak z interaktywnymi fiszkami nie będzie żadnego kłopotu z ich zapamiętaniem! Fiszki można też odtwarzać (posiadają wersję audio), więc każdy opanuje nie tylko dane słówko, ale też jego wymowę. Ponadto niemieckie słówka podane są od razu z. W szafie znajdziemy więc ubrania męskie, żeńskie i dziecięce, bieliznę oraz skarpetki.