free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Test Z Opowieści Z Narnii

Na podstawie Twojego wyszukiwania Test Z Opowieści Z Narnii, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Test Z Opowieści Z Narnii krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

A) mężna b) sprawiedliwa c) łagodna d) wspaniała 6) kim była pani macready a) ciotką rodzeństwa b) służącą aslana c) gospodynią profesora d) siostrą białej czarownicy 7) para bobrów, które pomagają dzieciom dotrzeć do aslana, to a) ojciec i syn b) małżeństwo c) dziadek i wnuk d) sąsiedzi 8) kto powiedział dzieciom o przepowiedni a) aslan b) bóbr c). Test ze znajomości lektury pt. Opowieści z narnii 1. A) dwoje, b) troje c) czworo.

Test Z Opowieści Z Narnii wyjaśnienie wideo

Lista wszystkich streszczeń - lekturek.pl Tekst - lekturek.pl/opowiesci-z-narnii-streszczenie-lektury/ LEKCJE MATEMATYKI: youtube.com/channel/UCLb0PS4ecVXfsxO3mjPKLSg/ 💲 wsparcie 💲 PayPal 💲 szybki przelew 💲 💰 paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=YW9RHKN7YHKP4&source=url Wesprzyj rozwój kanału na Patronite: 💰 patronite.pl/lekturek FB: facebook.com/lekturek Przedstawiamy streszczenie lektury C.S. Lewis'a "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa". Ponadto zapraszamy na stronę lekturek.pl, gdzie znajdziecie inne streszczenia lektur szkolnych.

Wynik obrazu dla Test Z Opowieści Z Narnii

Konkluzja

Kogo łucja spotkała w narnii podczas swojej pierwszej wizyty? A) fauna tumnusa, b) białą czarownicę, c) aslana. Podczas jakiej zabawy edmund znalazł się w narnii? Lew, czarownica i stara szafa to klasyczna baśń fantasy autorstwa c. s. Lektura w klasie 5. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę? Zrób test online i sprawdź! Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał białą czarownicę?