free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Test Lektury Akademia Pana Kleksa

Na podstawie Twojego wyszukiwania Test Lektury Akademia Pana Kleksa, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Test Lektury Akademia Pana Kleksa krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Zawiera wszystkie powyższe pytania. „akademia pana kleksa” to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód. Sprawdzian ze znajomości lektury jana brzechwy pt.

Test Lektury Akademia Pana Kleksa wyjaśnienie wideo

Proszę państwa, oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś, Chętnie państwu łapę poda. Nie chce podać? A to szkoda. Rudy ojciec, rudy dziadek, Rudy ogon - to mój spadek, A ja jestem rudy lis. Ruszaj stąd, bo będę gryzł. Dzik jest dziki, dzik jest zły, Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, Ten na drzewo zaraz zmyka. Pozwólcie przedstawić sobie: Pan żubr we własnej osobie. No, pokaż się, żubrze. Zróbże Minę uprzejmą, żubrze. Dzik jest dziki, dzik jest zły, Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, Ten na drzewo zaraz zmyka. Małpy skaczą niedościgle, Małpy robią małpie figle, Niech pan spojrzy na pawiana: Co za małpa, proszę pana! Dzik jest dziki, dzik jest zły, Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, Ten na drzewo zaraz zmyka. Bardzo trudno mi jest orzec czy to ptak, czy nosorożec. Dziesięcioletni Adaś Niezgódka (Sławomir Wronka) wstępuje do Akademii pana Kleksa (Piotr Fronczewski), prowadzonej przez ekscentrycznego nauczyciela Ambrożego Kleksa. Oprócz głównej fabuły (przygody w akademii), w filmie rozwijane są różne inne wątki – np. opowieść tajemniczego szpaka Mateusza, który kiedyś był księciem, podróż Adasia do psiego raju itp. Akademia Pana Kleksa na podstawie książki Jana Brzechwy o tym samym tytule. Dzik jest dziki! #dzikjestdziki #piosenkidladzieci #akademiapanakleksa

Wynik obrazu dla Test Lektury Akademia Pana Kleksa

Konkluzja

1) akademia pana kleksa mieściła się na końcu ulicy: A) czekoladowej b) atramentowej c) cukierkowej d) baśniowej 2) w akademii uczyło się: A) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) za pierwszym razem. Jak dobrze pamiętasz przygody pana kleksa i jego podopiecznych? Rozwiąż test z lektury i sprawdź! Test znajomości lektury akademia pana kleksa. Cool_youtuber 4 lata temu. 6 obserwuj autora dodaj do ulubionych. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.