free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Rolnictwo żarowo Odłogowe W Afryce

Na podstawie Twojego wyszukiwania Rolnictwo żarowo Odłogowe W Afryce, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Rolnictwo żarowo Odłogowe W Afryce krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Odpowiedź nauczyciela ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ autor odpowiedzi. Geograf z wykształcenia i pasji. Uwielbiam podróże i górskie wędrówki. Pasjonuje mnie meteorologia i.

Rolnictwo żarowo Odłogowe W Afryce wyjaśnienie wideo

Warunki rozwoju rolnictwa. Rolnictwo plantacyjne. Rolnictwo żarowo-odłogowe.

Wynik obrazu dla Rolnictwo żarowo Odłogowe W Afryce

Konkluzja

8 klasa, afryka, regionalna, szkoła podstawowa. Odpowiedział (a) 02. 02. 2013 o 20:38: 1) barierą przyrodniczą rozwoju rolnictwa w afryce nie jest a) długość okresu wegetacyjnego b) brak wody c) częste susze d) mało żyzna gleba 2) sahel to a) region położony na północ od sahary b) państwo leżące na południu afryki c) region geograficzny położony na południe od sahary d) państwo leżące w rejonie równika 3) na obszarze sahelu podstawową formą. Jedną z prymitywnych form gospodarowania. Polega na przepędzaniu (wędrówce) bydła w strefie sahelu. Występuje ono na granicy terenów leśnych i sawanny. Polega na wypaleniu lasu (ewentualnie traw). Na wypalonym terenie uprawia się m. in. Bezpośrednio po spaleniu szaty roślinnej plony są obfite, ponieważ popioły dostarczają roślinom dużo składników odżywczych, ale po kilku latach gleba jałowieje i teren zostaje porzucony.