free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Rolnictwo I Przemysł Polski Sprawdzian

Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Rolnictwo I Przemysł Polski Sprawdzian? Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Rolnictwo I Przemysł Polski Sprawdzian krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Rolnictwo i przemysł polski. Julka677 1 rok temu. 0 obserwuj autora dodaj do ulubionych. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Rolnictwo I Przemysł Polski Sprawdzian wyjaśnienie wideo

Streszczenie działu

Wynik obrazu dla Rolnictwo I Przemysł Polski Sprawdzian

Konkluzja

Start a multiplayer game. To play this quiz,. Start a multiplayer game. To play this quiz, please finish. 1) zaznacz przyczyny restrukturyzacji przemysłu w polsce a) mała wydajność zakładów przemysłowych b) wysoka jakość produktów c) ustalanie cen przez zakład przemysłowy d) niska jakość produktów e) ustalanie cen przez państwo f) mała opłacalność 2) do przyrodniczych warunków rozwoju. 1) ile to jest jeden hektar a) 100 m2 b) 10000 m2 c) 1000 m2 d) 10 m2 2) ile procent powierzchni upraw w naszym kraju zajmują zboża a) 31% b) 50% c) 15% d) 70% 3) ile procent jaj w polsce pochodzi od kur z klatkowego chowu a) 85% b) 47% c) 15% d) 76% 4) w którym roku produkcja węgla kamiennego była. Rolnictwo i przemysł polski other contents: Rolnictwo i przemysł polski. Zmiany w polskim przemyśle.