free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Przykładowy Test Z Ordynacji Podatkowej

Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Przykładowy Test Z Ordynacji Podatkowej? Tutaj, w Margaret Wiegel, zobaczysz sekcję przypisów do odniesień i dalszej lektury. W tym artykule omówimy przewodnik Przykładowy Test Z Ordynacji Podatkowej krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Test wyboru z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych oraz ordynacji podatkowej stan prawny na dzień 1 stycznia 2017 r. Proszę o wybranie prawidłowej odpowiedzi na każde z poniższych pytań. Spośród trzech odpowiedzi tylko jedna jest prawidłowa i należy ją zaznaczyć poprzez zakreślenie litery obok prawidłowej odpowiedzi. Jeżeli kandydat nie zakreśli żadnej.

Przykładowy Test Z Ordynacji Podatkowej wyjaśnienie wideo

Zapis lajva z facebooka z rozmów o egzaminie na doradcę podatkowego, takie luźne spotkanie:) 🔔 Kliknij przycisk Subskrybuj i dzwoneczek obok :) 📘 FANPAGE facebook.com/samirkayyalipl ➡️ INSTAGRAM instagram.com/samir_kayya... 💥 SKLEP ZE SZKOLENIAMI - samirkayyali.pl

Wynik obrazu dla Przykładowy Test Z Ordynacji Podatkowej

Konkluzja

A) przedmiot podatku b) podmiot podatku c) podstawa opodatkowania d) zwolnienie podatkowe. Podmiot obowiązany do obliczenia i pobrania od podatnika podatku i wpłacenia go we właściwym terminie organowi podatkowemu to: A) podatnik b) płatnik c) inkasent d). Ordynacja podatkowa zawiera pytania jednokrotnego wyboru. Doskonała pomoc przy nauce do egzaminów państwowych, egzaminów na studiach oraz kolokwiów. Po wyborze odpowiedzi na pytanie wyświetlana jest podstawa prawna wraz z przytoczeniem jej pełnej treści. sam określasz z ilu pytań ma składać się twój test. Jeśli na takim teście z wiedzy dot. Ordynacji podatkowej na dany rok (którą trzeba mieć w małym palcu), ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i podmiotów prawnych (te 2 rodzaje ustaw też trzeba znać, choć pobieżnie) i paru przepisów z kpa (dot. Przedawnień postępowań skarbowych) pojawi się choćby jedna osoba z rodziny któregoś z pracowników to można.