free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Przedmioty Szkolne Po Niemiecku Z Rodzajnikami

Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Przedmioty Szkolne Po Niemiecku Z Rodzajnikami? Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Przedmioty Szkolne Po Niemiecku Z Rodzajnikami krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Przedmioty szkolne das mäppchen (piórnik) und der bleistift (ołówek) mein schule ist cool der füller (pióro) die schultasche (plecak) der spitzer (temperówka) der taschenrechner (kalkulator) und der tintenkiller (korektor) die schule ist. Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza. Dla dzieci, które rozpoczynają naukę niemieckiego we wczesnych latach szkolnych właśnie szkoła, a w tym przedmioty szkolne są czymś, z czym mają styczność.

Przedmioty Szkolne Po Niemiecku Z Rodzajnikami wyjaśnienie wideo

W tej lekcji przedstawię Wam różne PRZEDMIOTY SZKOLNE po niemiecku. Miłej zabawy podczas nauki :) Znajdziecie mnie na: facebook.com/naukaniemieckiego nauka-niemieckiego.com/ twitter.com/Kinga_Kanal instagram.com/kingusch93

Wynik obrazu dla Przedmioty Szkolne Po Niemiecku Z Rodzajnikami

Konkluzja

Log in sign up. English french german latin spanish view all. Biology chemistry earth science physics space science view all. Art history dance film. Zgodnie z misją, redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne. Dodatkowe oznaczenie sprawdzona treść wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: Przybory szkolne po niemiecku to temat związany ze szkołą i słownictwem dotyczącym materiałów szkolnych. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die sommerferien).