free web tracker

Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów


Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów

Oblicz ile kosztuje: 100 długopisów, 10 batonów, 10 ołówków, 1 arkusz papieru, 1 koperta dane : długopis 2,84 , baton 1,75 , ołówek 1,80 , 1000 arkuszy papieru 30zł/1000ark. , koperta 4zł/10szt. 2.Oblicz. 0,4 0 6 0, 5 2 6 1, 2 7. x 5, 8 x 8, 3 5 1 0 0, 4. -.

100 długopisów - 284 zł 10 batonów - 17.5 zł 10 ołówków - 18 zł 1 arkusz papieru - 0.03 zł 1 koperta - 0.4 zł

Oblicz ile kosztuje: 100 długopisów- 1 szt 2,84 10 batonów- 1 szt. 1,75 10 ołówków- 1 szt. 1,80 1 arkusz papieru- 30zł/1000ark.. 1 koperta- 4zł/10szt Chodzi o.

🎓 100 długopisów 100⋅2,84 zl=284 zl Odpowiedź na zadanie z Matematyka z kluczem 5. Zeszyt ćwiczeń cz. 2

100 długopisów= 2,84*100=284 zł 10 batonów=1,75*10=17,5 zł 10 ołówków= 1,80*10=18 zł 1 arkusz= 30/1000= 0,03 zł 1 koperta= 4/10= 0,4 zł To nie jest takie trudne;-)

100 długopisów: 2,84x100=284 zł 10 batonów: 1,75x10=17,5zł 10 ołówków:1,80x10=18 zł 1 arkusz: 30zł:1000=0,03zł 1 koperta: 4zł:10=0,40zł myślę że pomogłam :)

10 ołówków= 10×1,80 =18 zl. 10 batonów= 10×1,75=17,50 zl. 100 długopisów=100×2,84=284 zl. 1 arkusz papieru= 0,30 gr. gdyby tak było to 1000 papierów to 0,3x1000 = 300 zł a nie.

Oblicz, ile kosztuje 100 długopisów. Rozwiązanie 1,62 zł ∙ 100 = 162 zł. Trzeba zapłacić 162 zł. Wyjaśnienie Pomnóż cenę jednego długopisu przez liczbę długopisów. Poprzednie..

Zobacz rozwiązanie zadania: Oblicz, ile kosztuje: 100 długopisów, 10 batonów, 10 ołówków, 1 arkusz papieru, 1 koperta.

Odpowiedź. 5 osób uznało to za pomocne. BlueDog. 100 długopisów - 100 * 2,64 zł = 264 zł. 10 batonów - 10 * 1,75 zł = 17,50 zł. 10 ołówków - 10 * 1,8 zł = 18 zł. 1.

Oblicz ile kosztuje: 100 długopisów, 10 batonów,10 ołówków,1 arkusz

Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Pomóżcie mi Oblicz ile kosztuje 100 długopisów10 batonów Wszystko jest
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów - Margaret Wiegel
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz Ile Kosztuje 20 Dag Kiełbasy Poznańskiej - Margaret Wiegel
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz Ile Kosztuje 20 Dag Kiełbasy Poznańskiej - Margaret Wiegel
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów W powyższej tabeli podano ceny produktów za 1kg oblicz ile kosztuje
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów oblicz ile kosztuje każda figurka. Obliczenia zapisuj w zeszycie
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz ile złoty kosztuje. - Brainly.pl
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz ile kosztuje zadanie 1 str. 96 klasa 5 matematyka - Brainly.pl
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz, ile złotych kosztuje 75 cm wstążki. - Brainly.pl
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz, ile złotych kosztuje: - Brainly.pl
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz Ile Kosztuje 20 Dag Kiełbasy Poznańskiej - Margaret Wiegel
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów powyższej tabeli podano ceny produktów za 1kg oblicz ile kosztuje
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz ile kosztują : Linijka i kątomierz Ekierka i kątomierz Linijka i
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz,ile złotych kosztują produkty - Brainly.pl
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz,ile kosztuje każda figurka. - Brainly.pl
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz ile kosztuje : 100 długopisów 10 batonów 10 10 ołówków 1 arkusz
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz Ile Kosztuje 20 Dag Kiełbasy Poznańskiej - Margaret Wiegel
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów - Margaret Wiegel
Oblicz Ile Kosztuje 100 Długopisów Oblicz Ile Kosztuje 20 Dag Kiełbasy Poznańskiej - Margaret Wiegel

Podobne artykuły, które mogą Cię zainteresować