free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Mapa Europy Państwa I Stolice Test

Na podstawie Twojego wyszukiwania Mapa Europy Państwa I Stolice Test, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Mapa Europy Państwa I Stolice Test krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

This is an online quiz called kraje i stolice europy (47) there is a printable worksheet available for download here so you can take the quiz with pen and paper. From the quiz author. Quiz sprawdzający twoją wiedzę na temat krajów i ich stolic. Dla ułatwienia stolice wpisałem z krajami do tych samych punktów (wyjaśnienie:

Mapa Europy Państwa I Stolice Test wyjaśnienie wideo

Krótki filmik który możecie oglądać na okrągło aż zostanie w głowie :) Naucz się położenia państw w Europie oraz jakie są ich stolice. Dzięki temu filmikowi szybko zapamiętasz kraje Europy i ich stolice. Dzięki mapie na której nie ma wszystkich nazw nie będziesz się mylić kiedy będziesz musiał wskazać palcem na geografii :) Lekcja która nie będzie Cie rozpraszać muzyką lub innymi nie potrzebnymi materiałami, najważniejsza jest mapa oraz lektor który czyta nazwy państw i stolice. Powodzenia w nauce :) Ps. poprawiłem Andorę!

Wynik obrazu dla Mapa Europy Państwa I Stolice Test

Konkluzja

Więcej informacji o quizie >> po raz. There is a printable worksheet available for download here so you can take the quiz with pen and paper. Your skills & rank. You need to get 100% to score the 47 points available. Add to favorites 3 favs. Stolice europy turcja i kazachstan tylko częściowo są w europie, ale też je dodałam. Rozpoznaj kraj europejski na mapie i podaj jego nazwę. Ten test zawiera pytania na temat wszystkich stolic państw europejskich. Do każdego państwa europejskiego dopisz jego stolicę.