free invisible hit counter

Atak Rosji Na Polskę To Kwestią Godzin 2022

Atak Rosji Na Polskę To Kwestią Godzin 2022. Amerykanie od początku otwarcie twierdzą, że jakikolwiek atak na polskę, nawet jeśli będzie to np. Rakieta przypadkowo wystrzelona na polskie terytorium, zostanie potraktowany przez nato jako atak na cały sojusz. Oczywiście nie możemy być pewni czy faktycznie dotrzymają słowa, ale również putin nie może być tego pewien.

Atak Rosji Na Polskę To Kwestią Godzin 2022 Białoruski wojskowy ujawnia plany ataku na Polskę | Warszawa W Pigułce

Sztab Zełenskiego: ROSJA PRZYGOTOWUJE ATAK NA POLSKĘ

Atak Rosji Na Polskę To Kwestią Godzin 2022. Kolejny już dzień rosyjskiej agresji na Ukrainę jak zwykle przyniósł wiele istotnych dla światowego ładu informacji. Jedną z nich są słowa doradcy prezydent Zełenskiego, który przywołał słowa rosyjskiego deputowanego mówiące o przygotowaniach rosyjskiej armii do inwazji na pełną skalę na Polskę oraz kraje bałtyckie. Źródła: businessinsider.com.pl/gospodarka/ukraina-probuje-kupowac-bron-bezposrednio-od-producentow/vym3sdz wprost.pl/swiat/10667926/doradca-zelenskiego-ostrzega-przed-rosyjska-ofensywa-na-polske-zagrozone-6-krajow.html ...

Tymczasem cały europejski rynek chłonie z rosji około 200 mld m³ gazu rocznie. Sama polska w 2018 roku importowała z rosji ponad 9 mld m³ gazu.

Rosyjskie ministerstwo obrony narodowej podało właśnie na przykład, że w specjalnej operacji przeciw ich siłom stanęły aż 64 kraje. Rzecznik ministerstwa igor konaszenkow podał dokładne wyliczenia i ogłosił, że polska jest najbardziej zaangażowanym militarnie krajem wspierającym. W środę w godzinach porannych ukraiński sztab generalny oznajmił, że rosyjskie wojska straciły dotąd około 38 750 żołnierzy, a także m. in.

1700 czołgów, 3905 pojazdów opancerzonych. Ten film otwiera oczy na prawdę !!!

Białoruski wojskowy ujawnia plany ataku na Polskę | Warszawa W Pigułce

1700 czołgów, 3905 pojazdów opancerzonych. Ten film otwiera oczy na prawdę !!!

Poważny pożar w Gryfinie. Strażacy gasili kilkanaście godzin [ZDJĘCIA z

source: gazetalubuska.pl

Budowa Baltic Pipe wstrzymana. Andrzej Duda obiecywał, że inwestycja

source: wkraju24.pl

Budowa Baltic Pipe wstrzymana. Andrzej Duda obiecywał, że inwestycja

source: wkraju24.pl

Budowa Baltic Pipe wstrzymana. Andrzej Duda obiecywał, że inwestycja

source: wkraju24.pl

Budowa Baltic Pipe wstrzymana. Andrzej Duda obiecywał, że inwestycja

source: wkraju24.pl

Pokazuje jak wyglądałby rosyjski atak na polskę. Od początku rosyjskiej agresji ukraińcy podkreślają, że walczą nie tylko o siebie i swój kraj. 24. 02. 2022 roku nad ranem około 4:45, rosja rozpoczęła wojnę na pełną skalę z ukrainą, którą putin nazwał to „operacją wojskową”.

Czas rozpoczęcia tej wojny przywodzi na myśl napaść iii rzeszy a. hitlera na polskę (ii rp). Kreml zaś wygłasza kolejne kuriozalne teorie.

Zemsta ROSJI na POLSCE i ZACHODZIE

🏆 NOWY KANAŁ i FILM: youtu.be/ckURDLh3j3c 📦 MÓJ SKLEP: globalista.pl 📸 Instagram: instagram.com/globalista_yt ​🚀 DISCORD Globusy Globalisty|👊| discord.gg/4zfFkXaJT6 🏆 ZBIÓRKA: siepomaga.pl/ukraina 🏆OPIS: Rosja prowadzi wojnę na wielu frontach, ale zdaje się- że w wyniku licznych porażek w Ukrainie, rosjanie winy nie upatrują w sobie...

Polska może być następnym celem rosyjskiego ataku

Rosja dąży do podzielenia NATO w kwestii wsparcia Ukrainy Wojciech Lorenz (PISM) uważa, że to nie był przypadkowy cel, bo minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow ostrzegał w piątek, że konwoje z państw NATO z pomocą dla Ukrainy mogą być celem ataków. - Można się było spodziewać, że do takich ataków prędzej czy później dojdzie - mówi....

UKRAINA PRZYGOTOWUJE KONTRATAKI - rosyjskie wojska w opałach (WOJNA UKRAINA - ROSJA)

Ukraińska armia otrzymała właśnie nowe wyrzutnie rakietowe amerykańskiej produkcji HIMARS, które są potężnym atutem sił ukraińskich, choćby w obwodzie chersońskim, wciąż znajdującym się pod kontrolą Rosji. Źródła: polsatnews.pl/wiadomosc/2022-07-18/wojna-w-ukrainie-miedwiediew-grozi-dniem-zaglady-zelenski-odpowiada/?ref=slider ...

Atak Rosji Na Polskę To Kwestią Godzin 2022. Wielka brytania zakupiła w tym czasie od moskwy ponad 16,3 mld m³ tegoż. W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie.