free web page counters

Margaret Wiegel | Wiarygodne źródła i jak je rozpoznać

Test Z Historii Klasa 7

Na podstawie Twojego wyszukiwania Test Z Historii Klasa 7, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Margaret Wiegel wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Test Z Historii Klasa 7 krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Test z historii dla klasy 7 dział 2 na podstawie podręcznika n. Test z historii dla klasy 7 dział 3 na podstawie podręcznika. Pobierz sprawdziany i testy dla wyrażenia » test z historii dział 1. Klasa 7 sprawdziany i odpowiedzi z wyrażeniem » test z historii dział 1.

Test Z Historii Klasa 7 wyjaśnienie wideo

Czy uda ci się przejść przez test z 5 klasy?

Wynik obrazu dla Test Z Historii Klasa 7

Konkluzja

1) kiedy wybuchło powstanie styczniowe ? A) 16. 01. 1859. r. B) 21. 01. 1865. r c) 22. 01. 1863. r d) 01. 01. 1863. r 2) kogo przedstawia fotografia ? A) aleksander małopolski b) aleksander wielopolski c) aleksander wielkopolski d) aleksander mierosławski 3) kiedy utworzono polską partię socjalistyczną ? 2 pytanie w którym roku zostało zniesione niewolnictwo? Pytanie 3 w którym roku było powstanie królestwa włoch? Podsumowanie wiedzy z siódmej klasy. Sprawdzian z historii klasa 7. Uważasz, że już wszystko potrafisz?