counter customizable free hit

Tabletki Na Odrobaczenie Psa Dehinel Plus


Tabletki Na Odrobaczenie Psa Dehinel Plus.

Tabletki Na Odrobaczenie Psa Dehinel Plus PLN 40.00

Tabletki na odrobaczenie psa Dehinel Plus są skutecznym lekiem przeznaczonym dla psów. Składają się one z dwóch substancji czynnych: emamectinu benzoatu i praziquantelu. Lek jest dostępny w postaci tabletek o masie 1,34 g.

Tabletki Dehinel Plus są skuteczne w leczeniu psów zakażonych robakami następujących gatunków: tasiemca, glisty, wągrzyca, ogorce, pasożyty jelitowe i krętki. Zalecana dawka leku dla dorosłych psów wynosi 0,5 mg/kg masy ciała emamectinu benzoatu i 5 mg/kg masy ciała praziquantelu.

Tabletki na odrobaczenie psa Dehinel Plus są łatwe w użyciu. Lek należy podawać raz na miesiąc. Tabletki należy włożyć do ust psa i wypić je wodą. Należy unikać podawania leku psom w wieku poniżej 3 miesięcy lub w ciąży. Przed podaniem leku należy skonsultować się z weterynarzem.

Tabletki na odrobaczenie psa Dehinel Plus działają szybko i skutecznie. Lek jest dobrze tolerowany przez większość psów i nie powoduje działań niepożądanych. Należy jednak zachować ostrożność podczas podawania leku psom o wrażliwej skórze lub alergiach, ponieważ mogą one być wrażliwe na składniki leku.

Tabletki na odrobaczenie psa Dehinel Plus są skutecznym i łatwym w użyciu lekiem przeznaczonym dla psów. Lek skutecznie leczy robaki i jest dobrze tolerowany przez większość psów. Należy jednak upewnić się, że podawany lek jest odpowiedni dla danego psa, skonsultować z weterynarzem i przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania.

Deworm your Pets_ 100s of worm from a poor pup.

Tabletki Na Odrobaczenie Psa Dehinel Plus.

WitrynaDehinel Plus Flavour tabletki dla psów Prazykwantel, Pyrantelu embonian, Febantel 2. ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ(-CH) I INNYCH SUBSTANCJI 1 tabletka. WitrynaW opakowaniu znajdują się przeważnie dwie tabletki na odrobaczenie psa oraz instrukcja jak odrobaczyć psa. W większości wypadków podaje się psu.

WitrynaBAYER Drontal Plus Flavour to preparat przeciwpasożytniczy dla psów. Profesjonalny preparat weterynaryjny BAYER Drontal Plus Flavour przeznaczony jest dla psów, u.

PLN 40.00

WitrynaTabletki na odrobaczenie psa: Aniprazol, Pratel, Cestal, Dehinel . Tabletki, które charakteryzują się szerokim spektrum działania, obejmując między innymi tasiemce,.

WitrynaTabletki do żucia (np. Bravecto, Simparica, NexGard, Bravecto Plus, Simparica Trio, NexGard Spectra ) – preparaty te występują w formie smacznych. WitrynaDehinel Plus jest preparatem zawierającym trzy substancje czynne: febantel, embonian pyrantelu i prazikwantel. Febantel jest związkiem przeciwrobaczym z grupy. WitrynaKilka pierwszych wyświetleń mówiło jasno: nie podawać tabletki Dehinel Plus kotom, bo lek ten źle na nie działa.I ogólnie, że lek ten jest przeznaczony wyłącznie dla.

Deworming Dogs With Drontal Plus

Those of us who keep a dog as a pet generally know just how important it is to keep them parasite-free.Without deworming your dog, it can being harmful to your pet and can also affect all the family members living with it. Deworming Dogs With Drontal Plus. Drontal® Plus is a broad spectrum...

Tabletki Na Odrobaczenie Psa Dehinel Plus. WitrynaTabletki Na Odrobaczenie Dla Psa Robaki Psów 4 tab. 27,89 zł z dostawą. dostawa we wtorek. 34, 80 zł. Tabletki Na Odrobaczanie Dla Psa Odrobaczające 4. 42,79 zł z. WitrynaDehinel Plus (150 mg+144 mg+50 mg)/tabletkę, tabletki dla psów. 3. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY SUBSTANCJI CZYNNEJ(-YCH) 1 tabletka zawiera:.