counter customizable free hit

Lucinda Riley Siedem Sióstr Siostra Słońca


Lucinda Riley Siedem Sióstr Siostra Słońca. WitrynaLucinda Riley. Tytuł oryginału: THE SUN SISTER. Tłumaczenie: Anna. WitrynaLucinda Riley, czyli matka „Siedmiu sióstr”. 19 maja 2021. Pochodząca z Irlandii Północnej Lucinda Riley ma w swoim dorobku kilkanaście powieści obyczajowych. Międzynarodowy sukces przyniosła pisarce seria „Siedem sióstr”, która umiejętnie łączy kilka literackich gatunków.

Lucinda Riley Siedem Sióstr Siostra Słońca 12845846610469846313

Lucinda Riley to brytyjska autorka, która napisała wiele powieści, z których jedna to Siostry Sił. Jest to siedmiotomowy cykl powieści, który opowiada historię siedmiu sióstr i ich relacji z przeszłością. Siostra Słońca to pierwsza część cyklu.

Akcja Siostry Słońca rozpoczyna się, gdy mała Maia zostaje zmuszona do opuszczenia swojego domu w Brazylii i przeprowadzenia się do Wielkiej Brytanii. Tam dowiaduje się, że jest jedną z siedmiu sióstr, które są potomkiniami potężnego rodu. Każda z sióstr ma swoją własną opowieść o przeszłości, która zmienia ich życie.

Siostra Słońca to emocjonująca historia, która łączy wątki miłości, przyjaźni, odwagi i zemsty. Maia odkrywa, że jej rodzina jest o wiele bardziej skomplikowana, niż mogła się spodziewać. Przez cały czas musi walczyć z własnymi słabościami i zmagać się z trudną przeszłością.

Siostra Słońca skupia się na nadziei i miłości, które pozwalają Maia zmierzyć się z trudnymi wyborami, jakie musi podjąć. Książka pokazuje, jak ważne jest przezwyciężenie traumy i znalezienie własnego miejsca na Ziemi. Autorka pokazuje, jak ważne są więzi rodzinne i jak bardzo mogą one pomóc w trudnych sytuacjach.

Siostra Słońca jest pierwszą częścią siedmiotomowego cyklu powieści Lucindy Riley i przedstawia wyjątkową historię o sile i odwadze. Książka pokazuje, jak wiele można osiągnąć dzięki nadziei i miłości oraz jak wielkie znaczenie ma poznanie własnej przeszłości. To wyjątkowa opowieść, która zainspiruje czytelników do poszukiwania własnego miejsca na świecie.

Kluczowe wątki

Kluczowymi wątkami w Siostrze Słońca są:

 • Miłość
 • Przyjaźń
 • Odwaga
 • Zemsta
 • Tajemnica
 • SIOSTRA SŁOŃCA | SIEDEM SIÓSTR | LUCINDA RILEY | AUDIOBOOK PL

  Lucinda Riley Siedem Sióstr Siostra Słońca. 🎧 Pełna wersja audiobooka do kupienia w serwisie woblink.com ➡ woblink.com/audiobook/siostra-slonca-siedem-siostr-lucinda-riley-212466 📖 Siostra słońca - Lucinda Riley Czytają: Małgorzata Lewińska, Anna Kutkowska, Anna Rusiecka Wyjątkowa opowieść – po części saga rodzinna, po części baśń – która zręcznie wciąga nas w zawikłaną historię...

  Witryna"Siostra Słońca" to szósta część bestsellerowego cyklu "Siedem sióstr".

  WitrynaSiostra Słońca. Cykl Siedem sióstr. Tom 6 : Riley, Lucinda: Amazon.pl: Książki Ustaw. WitrynaPoniżej przedstawiamy listę 20 książek, które proponujemy przeczytać po książce.

  12845846610469846313

  WitrynaSiostra słońca. Cykl Siedem Sióstr. Tom 6. Najniższa cena z 30 dni przed. WitrynaCykl Siedem sióstr. Tom 6 - Lucinda Riley - Książka w SwiatKsiazki.pl..

  WitrynaAutor: Lucinda Riley; Wydawnictwo Albatros; Seria Siedem sióstr; Oprawa: Twarda;. WitrynaSeria „Siedem sióstr” to opowieść o człowieczeństwie i o tym, co z nim związane:. WitrynaLucinda Riley to jedna z tych autorek po których książki sięgam w ciemno.. WitrynaAutorka obecnie pracuje nad kolejnymi tomami z fantastycznie przyjętej serii Siedem.

  Lucinda Riley. Siostra Słońca. Siedem sióstr. Audiobook PL.

  Cały audiobook dostępny na Virtualo.pl: virtualo.pl/audiobook/siostra-slonca-i337066/ Mogłoby się wydawać, że Elektra D'Aplièse ma wszystko, o czym można zamarzyć. Jest olśniewająco piękną top modelką. Jest sławna na całym świecie. I bajecznie bogata… Wszystko to jednak tylko pozory, w...

  SIOSTRA KSIĘŻYCA | SIEDEM SIÓSTR | LUCINDA RILEY | AUDIOBOOK PL

  🎧 Pełna wersja audiobooka do kupienia w serwisie woblink.com ➡ woblink.com/audiobook/siostra-ksiezyca-siedem-siostr-lucinda-riley-216848 📖 Siostra księżyca - Lucinda Riley Czytają: Kaja Walden, Anna Rusiecka Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych...

  SIOSTRA PERŁY | SIEDEM SIÓSTR | LUCINDA RILEY | AUDIOBOOK PL

  🎧 Pełna wersja audiobooka do kupienia w serwisie woblink.com ➡ woblink.com/audiobook/siostra-perly-siedem-si-ostr-lucinda-riley-202535 📖 Siostra perły - Lucinda Riley Czyta: Magda Karel, Kamila Brodacka, Basia Liberek Wyjątkowa opowieść – po części saga rodzinna, po części baśń – która...

  Lucinda Riley Siedem Sióstr Siostra Słońca. WitrynaKsiążka Siostra słońca. Siedem sióstr - wydanie kolekcjonerskie autorstwa Riley.