free invisible hit counter

Alois Irlmaier Przepowiednie O Polsce

Alois Irlmaier Przepowiednie O Polsce. Po drugiej wojnie światowej wiele osób przybywało do niego z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionych krewnych. W roku 1947 został oskarżony o szarlataństwo. Podczas rozprawy alois powiedział sędziemu sądu rejonowego w salzachper kilka szczegółów dotyczących jego życia, które jedynie samemu zainteresowanemu mogły być znane.

Alois Irlmaier Przepowiednie O Polsce Alois Irlmaier przewidział wydarzenia XX wieku z niepokojącą trafnością

You might also like:

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE (1/2) HISTORIA

Alois Irlmaier Przepowiednie O Polsce. Zamysłem było, na podstawie wszystkich dostępnych źródeł, stworzyć najbardziej wyczerpujący "dokument" o jasnowidzu Alois Irlmaier. To jest część 1. - Historia życia Irlmaiera. W części 2. rozpracowane są gruntownie jego przepowiednie. Wszystkie teksty są "autorskimi tłumaczeniami" i w takiej formie nigdzie nie dostępne w języku polskim. Zachęcam jednak, do obejrzenia obydwu części. PATRONITE: patronite.pl/BaldTV

Strona główna › przepowiednie i proroctwa › przepowiednie dla polskiistnieje wiele przepowiedni dotyczących przyszłości polski. Sporządziliśmy listę tych najważniejszych i najbardziej znanych.

Trzeba przyznać, że przepowiednie mrożą krew w żyłach. Pomagał szukać zaginionych w wojennej zawierusze. W polsce najbardziej znane przepowiednie o iii wojnie światowej wygłosił o.

Alois irlmaier był jasnowidzem z niemiec. Nie jest zbytnio znany na ziemiach polskich, ale trzeba mu przyznać, że miał wiele trafnych wizji.

Alois Irlmaier przewidział wydarzenia XX wieku z niepokojącą trafnością

Alois irlmaier był jasnowidzem z niemiec. Nie jest zbytnio znany na ziemiach polskich, ale trzeba mu przyznać, że miał wiele trafnych wizji.

https://www.youtube.com/watch?v=xNd86Mj3wQY&feature=share | Wissen ist

source: www.pinterest.com

Alois Irlmaier von Stephan Berndt - Buch - 978-3-941435-01-8 | Thalia

source: www.thalia.at

Buch Download Kostenlos pdf: Alois Irlmaier: Ein Mann sagt, was er sieht

source: buchdownloadkostenlospdf.blogspot.com

ALOIS IRLMAIER PDF

source: sklj.info

Alois Irlmaier y sus alarmantes profecías acerca de la tercera guerra

source: mundoesotericoextranormal.blogspot.com

ALOIS IRLMAIER PDF

source: hccdc.info

Kahin Alois Irlmaier kimdir? Alois Irlmaier'in kehanetleri nelerdir?

source: www.milliyet.com.tr

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE HISTORIA 1080p - CDA

source: www.cda.pl

ErdStyle's Blog: March 2011

source: erdstyle.blogspot.com

Alois Irlmaier látnok jövendölései - Fényörvény

source: www.fenyorveny.hu

Będzie trzecia wojna światowa? Przepowiednie nie są optymistyczne - Facet

source: facet.onet.pl

Alois Irlmaier Prophecies

source: www.scribd.com

To jest część 1. Oprócz tego miewał wizje przyszłości świata, które przelatywały mu przed oczyma niczym filmowe klatki. Kolejnym znanym niemieckim jasnowidzem przewidującym iii wojnę światową był alois irlmaier.

Żył w pierwszej połowie xx wieku i pomagał policji rozwiązywać sprawy kryminalne. Że najprawdopodobniej najbezpieczniejszym krajem w tym czasie będzie polska.

3 dni ciemności - proroctwo świętych.

Nadrabiam zaległości i publikuję zaległe teksty z miesięcznika "Egzorcysta". Niech przyniosą państwu owoce duchowe i umacniają w Wierze. Z Panem Bogiem! ► Tekst "3 dni ciemności" autorstwa dr Wincentego Łaszewskiego pochodzi z Katolickiego Miesięcznika "Egzorcysta" nr 1, rok 2012. ► Klipy filmowe użyte w produkcji wykonane zostały przez Pana...

Zadziwiająca przepowiednia Anioła Stróża Polski

- To z woli Bożej jesteśmy Polakami - mówił ks. Piotr Prusakiewicz CSMA, redaktor naczelny dwumiesięcznika "Któż jak Bóg" - Wielkim patriotą był ks. bł. Bronisław Markiewicz. Gdy był młodzieńcem przeżył spotkanie z Aniołem Stróżem Polski, który powiedział zadziwiającą przepowiednię na temat Polski i Polaków - dodawał ✔ Subskrybuj nasz kanał: ...

Przepowiednia Ojca Pio

Wywodził się zakonu Kapucynów. Do końca swoich dni przebywał w klasztorze w San Giovanni Rotondo. 20 września 1918 r. w czasie modlitwy przed Ukrzyżowanym, otrzymał stygmaty na boku, stopach i rękach. Zmarł w 1968r. Twierdził, że 15 stycznia 1957 otrzymał objawienie od Jezusa Chrystusa.

Za chwilę Polski nie będzie

Wybory samorządowe to ostatni dzwonek, aby Polacy się obudzili. Nasi przodkowie walczyli o każdy dom i kawałek ziemi, a my teraz tą Polskę oddajemy. Wojna się toczy, ale inna wojna, wojna hybrydowa. Otwórzcie oczy, wyłączcie telewizor!. Będzie dużo gorzej niż w Szwcji, bo Szwecja była krajem stabilnym. To było silne państwo, a nasze państwo jest...

Teresa Neumann- Proroctwo o Polsce

Fragment książki: Irene Corona "Teresa Neumann. Mistyczka i stygmatyczka. Przepowiedziała przyszłość Polski". Sługa Boża Teresa Neumann (1898-1962), której proces kanonizacyjny jest w toku, to jedna z najbardziej niezwykłych postaci w dziejach współczesnego Kościoła. Prosta mieszkanka niemieckiej wioski Konnersreuth doświadczała ekstatycznych...

Alois Irlmaier Przepowiednie O Polsce. Wszystko po to, by nasi czytelnicy nie musieli szukać na różnych stronach w internecie. Zamysłem było, na podstawie wszystkich dostępnych źródeł, stworzyć najbardziej wyczerpujący dokument o jasnowidzu alois irlmaier.