counter customizable free hit

All I Want For Christmas Tekst Po Polsku


All I Want For Christmas Tekst Po Polsku. WitrynaAll I want for Christmas is you. (Wszystko czego chcę na święta to Ty) You baby. (Tu bardzo ciekawy moment: baby o znaczy niemowlę. Słowa tego używa się też w. WitrynaTekst piosenki: I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need And I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my.

All I Want For Christmas Tekst Po Polsku All I Want For Christmas Is You - Mariah Carey POLSKA WERSJA | POLISH  VERSION by Kasia Staszewska - YouTube

Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie Tekst Po Polsku

Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to być z rodziną i przyjaciółmi. Chcę, aby wszyscy byli razem, abyśmy mogli się spotkać, porozmawiać i pośmiać. Chcę wiedzieć, że wszyscy są bezpieczni i szczęśliwi. Chcę mieć okazję do podzielenia się radością wielkanocną wspólnie.

Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to też prezenty. Chcę móc podarować wszystkim coś wyjątkowego i oryginalnego. Chcę, aby te prezenty były zaskakujące i zabawne, aby mógł je wszyscy wypróbować i bawić się nimi. Chcę, aby prezenty były wyjątkowe i aby każdy miał coś wyjątkowego.

Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to również dobra zabawa. Chcę, abyśmy wszyscy się bawili, śmiali i tańczyli. Chcę, abyśmy wszyscy byli częścią wielkiej rodziny, która ma dobre czasy i dobrą zabawę razem. Chcę, abyśmy tworzyli wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze.

Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to też jedzenie. Chcę, aby wszystkie ulubione dania były zrobione i aby wszyscy mieli okazję spróbować i podzielić się nimi. Chcę, aby było wystarczająco dużo dla wszystkich, abyśmy mogli nacieszyć się smakiem i dobrym jedzeniem.

Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to też szczęście. Chcę, aby wszyscy byli szczęśliwi i radośni. Chcę, aby wszyscy byli blisko i czuli się szczęśliwi. Chcę, aby wszyscy wiedzieli, że są kochani i że mają wspaniałych ludzi wokół siebie.

Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to też życzenia. Chcę, aby wszyscy mieli szczęśliwe i zdrowe życie. Chcę, aby wszyscy mieli wystarczająco dużo zdrowia i szczęścia, aby móc cieszyć się każdym dniem. Chcę, aby w

You might also like:

Mariah Carey All I Want For Christmas Is You Pl

All I Want For Christmas Tekst Po Polsku. Mariah Carey All I Want For Christmas Is You {Wszystkim Czego Pragnę Na Święta Jesteś Ty} Merry Christmas

WitrynaAll I Want For Christmas Is You po polsku « Przejdź do oryginalnej wersji tekstu piosenki All I Want For Christmas Is You Nie chcę wiele na święta, Jest tylko jedna rzecz której.

All I Want For Christmas Is You - Mariah Carey POLSKA WERSJA | POLISH VERSION by Kasia Staszewska - YouTube

WitrynaAll I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need Don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to. WitrynaTekst piosenki. Magda Bereda: Wszystko Czego Pragnę To Ty (All I Want For Christmas - po polsku - wersja Accantus) już nie mogę się doczekać. czekam na.

WitrynaAll i want for christmas po polsku Wszystko Czego Pragnę To Ty (All I Want For Christmas - po polsku - wersja Accantus) - Magda Bereda "już nie mogę się doczekać. WitrynaI don't want a lot for Christmas there is just one thing I need I don't care about the presents underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking there upon. WitrynaDla mnie i ciebie. Wiem, że zbyt dużo razy. Zrywaliśmy i godziliśmy się. Przysięgam ci, że to się zmieni. Więc nie poddawaj się, nie. Jeśli możemy przebrnąć przez grudzień..

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You / TEKST

Jeśli ci się spodobało to kliknij like dla ciebie to chwila a dla mnie motywacja Piszcie jaką następną piosenkę zrobić . Zbliżają się święta , piosenka została specjalnie zrobiona na święta :) Tu macie oryginał piosenki : youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY&ab_channel=MariahCareyVEVO

All I Want For Christmas Is You - Mariah Carey POLSKA WERSJA | POLISH VERSION by Kasia Staszewska

Jeśli podoba Ci się to, co robię, a publikowane przeze mnie treści są dla Ciebie inspirujące i wnoszą coś fajnego w Twoje życie, zostań Patronem i wesprzyj rozwój mojego kanału i pasji ❤️ Szczegóły znajdziesz na stronie: patronite.pl/profil/113918/kasia-staszewska Postaw mi kawę i wesprzyj moją...

Fifth Harmony - ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU [Tłumaczenie PL]

All I Want For Christmas Tekst Po Polsku. WitrynaAll I want for Christmas is you I don't want a lot for Christmas There's just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I.